Logo

Wood&Stone Mariusz Błażewicz

(0)
    Status
  • Zweryfikowany

Opis

Nasza pracownia powstała z miłości do drewna i kamienia.

Przez wiele lat było to tylko pasja i hobby , aby po wielu latach przerodzić się w pomysł na życie.

Łączymy dwie pasje, miłość do kamienia i drewna. Powstały więc dwie odnogi naszej firmy Wood&Stone Kamienny Dywan i Wood&Stone Meble drewniane.
Kamienne Dywany to nowoczesna nawierzchnia wykonana z żywicy i naturalnego kruszywa. Ten rodzaj nawierzchni stosuje się zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz na tarasach, balkonach, schodach, podjazdach lub chodnikach.
Posiadamy kilkanaście rodzajów kruszywa, różniących się kolorem i wielkością kamyczków, dzięki czemu w zależności od rodzaju użytych materiałów Kamienny Dywan uzyskuje inny, oryginalny charakter i wygląd. Taka podłoga jest nie tylko piękna, ale również bardzo wytrzymała na czynniki mechaniczne i chemiczne. Jest równie trwała co inne posadzki żywiczne, a jednocześnie znacznie bardziej atrakcyjna. Natomiast w naszej stolarni pracujemy wyłącznie na materiale najlepszej jakości - naturalnym drewnie. Doceniamy każdy niuans, detal struktury drewna i staramy się go podkreślić. Dlatego wielką wagę przywiązujemy do wykończenia i wydobycia naturalnego piękna z każdego ręcznie wykonanego mebla. Do tego proponujemy dodatki z naturalnego kamienia - donice, osłonki, świeczniki, podstawki

Jesteśmy małą firmą, dlatego nasze wyroby to unikalne projekty. Każdy jest efektem wielu godzin pracy , skupienia i uważności na produkt.

Oferujemy meble i dodatki z naszej własnej produkcji i wyobraźni. Bardzo chętnie nawiążemy współpracę z projektantami, architektami. Przyjmujemy również zlecenia od osób indywidualnych, które chcą mieć w swoim otoczeniu mebel własnego projektu , lub też po prostu mebel idealnie wpasowujący się we wnętrze.


Mapa

Lokalizacja firmy. Pozycja: Długość: 20.9198 Szerokosc: 52.4032


Specjalizacja

Usługi
Wykonawstwo

Galeria

Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
0

Ocena bazuje na: 0 ocenach
0 - 5
0 - 4
0 - 3
0 - 2
0 - 1


Aby dodać opinię zaloguj się.