Ogólne

Maksymalny możliwy rozmiar zdjęcia wynosi 25 mb. Zdjęcie jest automatycznie konwertowane do rozmiarów max 1500px. Zdjęcia prezentowane na stronie są miniaturkami, które można powiększyć do oryginalnego rozmiaru.

Strona przeznaczona jest dla osób oraz tematów związanych z kamiennym dywanem i treściami pokrewnymi. Daje ona możliwość reklamowania swojej firmy i produktów oraz dostępu do forum i ogłoszeń. Witryna dostępna jest również na urządzeniach mobilnych jak telefony czy tablety.

Ogłoszenia

Aby dodać nowe ogłoszenie należy posiadać konto na portalu oraz być zalogowanym. Po poprawnym zalogowaniu w górnym menu jest zakładka "Dodaj ogłoszenie", która prowadzi do formularza. Po poprawnym wypełnieniu formularza ogłoszenie zostanie dodane do bazy ogłoszeń.

Wszystkie ogłoszenia przed dodaniem na stronie są sprawdzane. Po poprawnym rozpatrzeniu i zaakceptowaniu ogłoszenie zostaje dodane na stronę. Rozpatrzenie ogłoszenia zajmuje do 12 godz.

Po dodaniu przez użytkownika ogłoszenia typu "Zlecenie wykonania" do wszytkich firm w okolicy (+50 km) rozsyłane są wiadomości email z informacją o dodaniu ogłoszenia.

Rejestracja firmy

Aby zarejestrować firmę należy posiadać konto na portalu. Po poprawnym zalogowaniu w górnym menu pojawi się opcja "Rejestracja firmy". Po poprawnym wypełnieniu formularza firma zostanie dodana do bazy firm oraz mapy Polski.

Po wejściu w swoją firmę, w zakładce po prawej stronie pojawi się panel sterowania firmą. Można dzięki niemu edytować logo, opis, dodać lub usunąć zdjęcia w galerii oraz zmienić lokalizację.

Opinie mogą wystawiać jedynie zalogowani użytkownicy. Każdy użytkownik portalu może wystawić tylko jedną opinię danej firmie. Nie ma możliwości edycji lub usuwania wystawionej opinii.

Rejestracja konta

Jeżeli zapomniałeś hasła kliknij w różowy tekst nad przyciskiem zaloguj. Zostaniesz przeniesiony na stronę, na której będziesz musiał podać email swojego konta, aby zresetować hasło. Następie postępuj według instrukcji.

Jeśli nie masz dostępu do swojego emailu lub go zapomniałeś, przez co nie możesz zresetować hasła lub się zalogować, prosimy o skontaktowanie się z nami używając formularza w zakładce kontaktu na naszej stronie podając szczegółowe dane na temat swojego konta, oraz wpisać email na którego mamy wysłać odpowiedź.

Forum

Aby dodać nowy post na forum należy wybrać jedną z kategorii, a następnie poprawnie wypełnić formularz, który znajduje się po prawej stronie. Post zostaje od razu dodany i wyświetlony na stronie.

Ze względu bezpieczeństwa nie ma możliwości edytowania postu. Dostępna jest jedynie opcja całkowitego usunięcia postu.