Zobacz zdjęcie

Zestaw do kamiennych dywanów żywice

    Cena: 200 zł
    Rodzaj Oferty:
  • Oferta Sprzedaży

Opis

GOTOWY ZESTAW na 1,2 m2

1 szt = 25 KG kamienia + 850g żywica + 450g utwardzacz

Kamienie i żywica są przeznaczone do wykonania kamiennych dywanów. Mogą być wykorzystane zarówno na powierzchniach na zewnątrz - balkony, tarasy, schody - jak i wewnątrz - ściany i posadzki.

Po powleczeniu ich warstwą żywicy kamienny dywan staje się mocny, trwały oraz cechuje się niepowtarzalnym wyglądem.
Żywica poliuretanowa

GŁÓWNA ZALETA – ODPORNOŚĆ NA PROMIENIOWANIE UV

Ważna w przypadku Kamiennych Dywanów, które stosuje się na zewnątrz (np. tarasy, schody, podjazdy); wszędzie tam, gdzie powierzchnia narażona jest na promieniowanie świetlne. Jest to jedna z cech, które pozwala skutecznie chronić przed odbarwieniami i procesem starzenia się. Są one odporne na promieniowanie UV, elastyczne (w przypadku pęknięć betonu, mogą wytrzymywać uszkodzenia nawet do 5 mm) oraz, dzięki specjalnym dodatkom, są ognioodporne.

Prezentowany produkt jest w kolorze Bianco Carrara , o frakcji 4 - 8 mm oraz jest zapakowany w worek 25kg. W skład zestawu wchodzi również 850g żywica + 450g utwardzacz.

Wydajność zestawu 1,2m2
Sposób użycia:
Łączymy składniki żywic A i B w podanych proporcjach, mieszając wolnoobrotowym mieszadłem około 4 minuty tak aby żywica się nie napowietrzyła.

Tak przygotowane spoiwo łączymy z 25kg kruszywa, mieszając do uzyskania jednolitej masy. Gotowy produkt rozprowadzamy przy użyciu metalowej pacy na przygotowane podłoże przy zachowaniu około 1cm grubości. Zmieszaną masę należy rozciągnąć równomiernie na wykonywaną powierzchnie, tak aby powierzchnia była równa i gładka.


Mapa

Lokalizacja firmy. Pozycja: Długość: 18.7227 Szerokosc: 50.1302